کرکسیون مقاله و پایان نامه و مشاوره در مقاله نویسی

کرکسیون مقاله و مشاوره در نگارش مقاله و پایان نامه

تیم پژوهشی موسسه خیام تحلیل در دو بخش رشته مدیریت و رشته­ های مرتبط با معماری، شهرسازی و طراحی شهری خدمات مشاوره و ارائه راهنمایی و طراحی روش و ساختار مقاله را بر طبق 3 فرمت مقالات همایشی و کنفرانسی، مقالات علمی-پژوهشی داخلی و مقالات ISI ارائه می ­دهد.

کرکسیون مقاله

روند همکاری با علاقمندان در این زمینه این­گونه می­باشد که ابتدا چکیده، ایده یا مسئله اصلی برای ما از طریق سایت ارسال خواهد شد و همچنین هدفی که پژوهشگر برای چاپ در نظر گرفته (همایشی، علمی-پژوهشی یا ISI) در تقاضا قید می­ گردد. سپس پس از بررسی­های تیم پژوهشی موسسه در رابطه با امکان چاپ و ساختار پژوهش به­ صورت رایگان، در صورت پرورش ایده توسط پژوهشگر در بخش­های بعدی مقاله که شامل تحلیل­های کمی، کیفی و میدانی و یا سرچ و استخراج مبانی نظری و مقالات مرتبط لاتین و داخلی می­­ باشد پژوهشگر مورد حمایت قرار گرفته می­شود. همکاران متخصص ما با تجارب ملی و بین­ المللی در تمام مسیر، از استارت ایده تا پرورش علمی آن و ارسال برای مجلات و دریافت پذیرش از آن در کنار شما خواهند بود.

شما می توانید جهت اطلاع ازنحوه ارسال پروژه و سایر موارد با همکاران ما در تلگرام پایگاه خیام تحلیل، ارتباط داشته باشید. یا از طریق فرم زیر نسبت به ارسال پروژه خود اقدام کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.


 جهت سفارش و ارسال پروژه کلیک کنید. 

This site is protected by wp-copyrightpro.com