تحلیل آماری با نرم افزارهای آماری پیشرفته : LISREL- AMOSL-PLS – SPSS

در تمامی پژوهش ها و تحقیقات، تجزيه و تحلیل آماری برای تشخیص و نمایش روابط و مدل هاي پنهان به نرم افزاری نیاز دارد تا با گرفتن اطلاعات جمع آوری شده، گزارش ها و نمودارهای مورد نیاز را نمایش دهد. سپس با جمع‌بندي داده‌ها از جهات كمي و كيفي با کمک آزمون ها و فرمول‌هاي گسترده آماري از رگرسيون و همبستگي گرفته تا مقياس سازي در جهت تشخیص پايايي و سازگاري دروني و تحليل متغيرها، پايايي پرسشنامه را مشخص کند و در انتها با دقت به تحليل داده‌ها و تصميم‌گيري مورد اطمینان برسد.

SPSS یک تحلیل کننده بسیار دقیق و انعطاف پذیر آماری است. SPSS قادر است اطلاعات و داده های خام را دریافت کند و با تجزیه و تحلیل آنها در ارائه گزارش های در قالب جدول، نقشه پخش/ توزیع و روند/ توسعه، آمارهای توصیفی و تجزیه و تحلیل آماری رفتار پیچیده داده ها استفاده کند.

SPSS یک برنامه ای کاربردی است که با گزارشهای خروجی از تحلیل داده ها، اطلاعات را برای همه سطوح از کاربران بیش از پیش شهودی و قابل لمس میسازد. همچنین فهرست های ساده و امکانات گسترده آنرا قادر میسازد تا تجزیه و تحلیل هایی مرکب را بدون نوشتن کوچکترین خط دستوری، بوجود آورد.

تحلیل آماری spss

تیم موسسه خیام تحلیل با تسلط بر نرم افزارهای آماری تخصصی همچون LISRELAMOSSPSS – PLS تحلیل بسیار دقیق و قابل اعتماد از پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی، تحقیقات علمی و پژوهش های شما انجام خواهد داد. شما می توانید جهت اطلاع ازنحوه ارسال پرسشنامه و سایر موارد با همکاران ما در تلگرام پایگاه خیام تحلیل، ارتباط داشته باشید.


 جهت سفارش و ارسال پروژه کلیک کنید.

تحلیل SPSS فصل 4

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by wp-copyrightpro.com